wtorek, 5 września 2017

Podsumowanie wakacjiTegoroczne wakacje możemy zaliczyć do bardzo udanych. Odwiedziliśmy kraj ojczysty, w którym spotkaliśmy się z rodziną, odpoczęliśmy, poznaliśmy nowych ludzi, spotkaliśmy się ze znajomymi.
Pod koniec wakacji pojechaliśmy na Majorkę. Byliśmy tam po raz pierwszy i trzeba powiedzieć że nam się bardzo spodobało. Nie nastawialiśmy się na zwiedzanie bo zdawaliśmy sobie sprawę, że przy takich temperaturach będzie to mało realne. Prawdę mówiąc większość czasu spędziliśmy w wodzie ku uciesze średniego i najmłodszego, który niedawno odkrył swoją pasję do pływania. Wieczorami gdy upał już nie dawał się tak we znaki, ale nadal było ciepło, wychodziliśmy na długie spacery i delektowaliśmy się atmosferą tego miejsca. Jednego dnia wybraliśmy się jednak na wycieczkę. Objechaliśmy pół wyspy i nasyciliśmy się pięknymi, zapierającymi dech w piersiach widokami. Zatrzymaliśmy się kilka razy aby podziwiać widoki i oczywiście zrobić zdjęcia. Nie chciało nam się wracać do domu, ale jak to często bywa, wszystko co dobre szybko się kończy. Dzisiaj młodzież i dziecko rozpoczęli od nowa obowiązek szkolny, a mama wreszcie będzie mogła znaleźć chwilkę dla siebie. 

Niektóre zdjęcia z tego kolażu pokazywałam już w ostatnim poście, ale są one pocztówkami z wakacji, które wezmą udział w wyzwaniu Z pozdrowieniami 
Margaritka

8 komentarzy:

 1. O! Piękne macie wakacyjne wspomnienia:) Powodzenia w wyzwaniu:)

  OdpowiedzUsuń
 2. świetnie dobrane zdjęcia:) dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Aż sie ciepło i przyjemnie robi oglądając takie fotki. Dziękuję za zgłoszenie ! Angi/DT Art - Piaskownica.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właśnie, wakacje zawsze miło powspominać :)

   Usuń
 4. Ale cudniaste parasolki! dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń