poniedziałek, 17 lipca 2017

Odliczamy dni do wakacji

Gdy wy odpoczywacie na wakacjach, opalacie się na plaży, zwiedzacie piękne zakątki, czy też wędrujecie po górach albo po prostu relaksujecie się w domu, my nadal chodzimy do szkoły. Właściwie nie chodzimy tylko jeździmy. To znaczy niektórzy chodzą,bo mają blisko, niektórzy muszą do swojej szkoły dojechać. Ja nie chodzę już do szkoły, ale nie mniej jednak zrywam się z łóżka codziennie o 7 rano i dopilnowuje aby każdy był gotowy na czas, a potem robię za kierowcę taksówki. Gdy wy cieszycie się wolnym czasem, moi chłopcy każdego ranka wbijają się w szkolny mundurek i grzecznie maszerują do swoich klas aby spełnić swój uczniowski obowiązek. Od jakichś trzech tygodni odliczamy ile jeszcze dni szkolnych zostało do wakacji. Niestety wakacje w Anglii zaczynają się dopiero pod koniec lipca. Mimo wszystko nie marnujemy wolnego czasu po szkole i w weekendy. tym bardziej że w tym roku pogoda nam bardzo dopisuje. Mamy dużo słońca i dużo ciepłych dni. W wolnym od szkoły czasie dużo przebywamy na zewnątrz. Chłopaki jeżdżą na hulajnogach i rowerach. Najmłodszy właśnie osiągnął umiejętność jazdy na rowerze i od tej pory codziennie musi wyjść na rower.
Wolny czas umilamy sobie także innymi, drobnymi atrakcjami jak puszczanie baniek mydlanych,wspólnym spędzaniem czasu nad tworzeniem prezentu dla kuzyna, a także robieniem razem wielu innych rzeczy.Mimo wszystko nie możemy się już doczekać zasłużonych przez moich pilnych uczniów wakacji. Jeszcze tylko kilka dni i będziemy mogli zaśpiewać
wakacje, znowu są wakacje.


Pozdrawiam wszystkich którzy spędzają wakacje zarówno w domach jak i w różnych zakątkach świata.MargaritkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz