wtorek, 21 lutego 2017

Aktywny tydzieńOstatni tydzień był wolny od szkoły, ale moja męska ekipa nie wynudziła się za bardzo w domu. Spędzaliśmy ten czas bardzo aktywnie. Zaczęliśmy tydzień od wyprawy do kina na film Sing.

Film bardzo się spodobał szczególnie najmłodszym,
ale nie tylko. Akcja dzieje się w świecie zamieszkiwanym przez zwierzęta. Jest to film bardzo pozytywny, z dużą dawką muzyki, a jego głównym przesłaniem jest takie aby dążyć do realizacji swoich marzeń i nigdy się nie poddawać.


Następnego dnia wybraliśmy się do parku, pogoda była przepiękna, czuliśmy się jakby już wiosna nadeszła. Nawet znaleźliśmy kilka jej pierwszych oznak.Chłopcy pograli w golfa,poszaleli na placu zabaw,

zjedli lody.
Kolejne odwiedzone przez nas miejsce to Puxton Park. Jest to miejsce, gdzie dzieci mogą się naprawdę wyszaleć. Znajduje się tam wielki plac zabaw z możliwością zabawy zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Oprócz tego są zwierzęta takie jak owce, kozy, krowy, konie, króliki, kury i dużo innych. Można się przejechać pociągiem, popływać pontonem, pojeździć na kładach, traktorach, poskakać na trampolinach i skorzystać z wielu innych atrakcji.To był bardzo intensywny dzień poza domem. Cały tydzień był bardzo intensywny i dużo się działo, Resztę zdjęć pokażę wam w następnym poście, bo ten robi się niebezpiecznie długi.


Pozdrawiam was serdecznie

Margaritka


1 komentarz: