piątek, 30 grudnia 2016

Irlandia


Święta minęły szybko i powoli wracamy do normalnego trybu życia. W tym roku postanowiliśmy wybrać się na święta to Irlandii, aby spędzić je z moją siostrą i jej rodziną. Chłopaki nie byli jeszcze w tym kraju, więc taki wyjazd wydał nam się interesującą przygodą. Tym bardziej, że postanowiliśmy popłynąć promem. Podróż była dosyć dobra, szczególnie podobało nam się na promie, gdzie było dużo atrakcji dla dzieci. Cztery godziny minęły nie wiadomo kiedy.

Zawsze jak myślę o Irlandii przychodzą mi na myśl słowa piosenki zespołu Kobranocka "Kocham cię jak Irlandię". I chociaż ta piosenka mówi o miłości chłopaka do dziewczyny, mi zawsze przychodzi na myśl pytanie, czy Irlandię można pokochać. Teraz mogę sobie odpowiedzieć na to pytanie pozytywnie. Cieszyliśmy się na tą wyprawę bo lubimy podróżować i chociaż długa podróż samochodem nie należy do ulubionych zajęć chłopaków, to jakoś dali radę. 
Jadąc na święta do Irlandii nie nastawialiśmy się na zwiedzanie tego pięknego kraju. Tym razem spędzaliśmy czas rodzinnie w domu mojej siostry i jej męża. Zaskoczyło mnie to jak bardzo opiekuńczy byli chłopcy w stosunku do swoich małych kuzynów.
Pogoda była piękna więc mogliśmy też wyjść z domu i pobyć na świeżym powietrzu. 
Takie chwile z rodziną i z kuzynami należą do bezcennych i warto je uwieczniać.Umilaliśmy sobie czas słodkościami prosto z Polski.Chłopaki zostali zaangażowani do prac kuchennych, ich główynm zadaniem było zmywanie naczyń.
Wspólne gry i zabawy cieszyły się dużym powodzeniem.


Napewno długo będziemy wspominać ten rodzinnie spędzony na długich wieczornych rozmowach, siedzeniu przy kominku i oglądaniu filmów z przesłaniem, czas.
Dziękujemy siostra za otwarty dom i za możliwość wspólnego obchodzenia świąt w waszym domu.

Odwiedziliśmy też moich zanjomych z którymi znamy się od dziecka i byliśmy zaskoczeni ich gościnnością, biorąc pod uwagę to że nie umawialiśmy się z nimi wcześniej. To było naprawdę miłe. Dziękujemy za wasz czas i miłe spotkanie z wami.


1 komentarz:

  1. Wszystkiego dobrego w Nowym 2017 Roku :) Cieplutko pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń