piątek, 9 października 2015

Wrzosowisko

Witajcie

Mamy to szczęście że mieszkamy w pięknej okolicy, rzut beretem od morza a oprócz tego wszędzie dookoła gdzie wzrok sięga otaczają nas wzgórza i pagórki. Niedaleko od nas znajduje się piękne miejsce- wzgórza na których występują rozległe wrzosowiska, mieszkają dzikie (ale oswojone przez ludzi) konie i owce a także wiele innych zwierząt. Miejsce to jest idealne do spacerów, jazdy na rowerach a także jazdy konno. Korzystając z dosyć ładnej pogody (bez deszczu) wybraliśmy się tam w niedzielne popołudnie, razem ze znajomymi.
Oto kilka zdjęć z naszego popołudniowego spaceru. Właściwie spacerowali dorośli, dzieci biegały a pies dotrzymywał im kroku. Zabawy było co niemiara.


Bieganie w wysokiej trawie to jest coś co tygryski lubią najbardziej.

Szczęśliwy pies


Pasące się w oddali owce


Kwitnące wrzosy
Chłopczyk w swoim żywioleLubię spędzać czas na łonie przyrody


Dla takich widoków naprawdę warto wyjść z domu
Wrzos w różnych odsłonach


Pamiętacie tą piosenkę Starego Dobrego Małżeństwa: "Ze mną można tylko pójść na wrzosowisko i zapomnieć wszystko..." Życzę wam drodzy czytelnicy abyście też mogli czasami zapomnieć o troskach i kłopotach dnia codziennego i myśleć tylko o otaczającym nas pięknie o Twórcy tego piękna.


Jutro czeka mnie robienie tortu dla mojego średniaka który w niedziele będzie obchodził 10 urodziny, a dzisiaj z tej okazji mam 9 chłopaków w domu, 5 kolegów zostało na noc.


Pozdrawiam was serdecznie i do usłyszenia


Margaritka

1 komentarz:

  1. rzeczywiście piękne widoki masz koło siebie, u nas tylko łąki i nieco zaśmiecone lasy...
    więc nie spacerujemy po nich za wiele, ale mieszkamy na wsi, wiec po tej wiosce sobie chadzamy ;)
    uściski!

    OdpowiedzUsuń