wtorek, 6 października 2015

Atrakcje wieczorową porą.

Każdego roku pod koniec września do miasteczka obok którego mieszkamy przyjeżdża wesołe miasteczko. Jest kolorowo, głośno i tłumnie. Oprócz tego w tym czasie ludzie handlu rozkładają swoje stragany z różnego rodzaju produktami. Można kupić coś do jedzenia, różnego rodzaju słodkości, zabawki, ubrania, rękodzieło i wiele innych rzeczy.
My w miarę możliwości każdego roku wybieramy się na to wydarzenie, które jest największą atrakcją dla najmołodszych.

Światła


Kwiaty


Królestwo minionkówGra w butelki polegająca na wrzucaniu na nie plastikowych kółek. Próbowałam osobiście, nie było to łatwe.Skupieni na grze.balony

Zabawa w łowienie kaczek.


W samolocie
I jeszcze więcej balonów.Wygraj minionka


Karuzele i inne atrakcjeBrawo dla odważnych którzy na takie coś wsiadają, ja do nich nie należę. Kiedyś wsiadałam ale to było kiedyś.O tym już nie wspomnę, to atrakcja dla najodważniejszych
Kwiatów też nie zabrakło, można było sobie takie kupić.


Oprócz minionków, można było wygrać różnego rodzaju maskotki, wystarczyło tylko trochę pieniążków i trochę szczęścia.Jeszcze tylko kilka zdjęć stoisk i tego co można było zakupić.

ZabawkiPapiery na prezenty świąteczne


Napoje
Słodkości

.

Zabawa była przednia, przede wszystkim dla dzieci, aczkolwiek nie tylko. Niektórzy dorośli też się nieźle bawili. Wróciliśmy do domu z rękami pełnymi maskotek w tym jednym dużym mionionkiem w koronie. Stoisk z różnościami było dużo więcej ale trudno było robić zdjęcia w tłumie ludzi, pilnując przy tym aby nikt się nie zgubił.
Często sobie przypominam jakie uczucia towarzyszyły mi gdy sama byłam dzieckiem i do mojego miasteczka przyjeżdżało wesołe miasteczko. Takiej okazji nie można było przegapić.

Pozdrawiam wszystkich czytelników i do usłyszenia wkrótce.MargaritkaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz