poniedziałek, 14 września 2015

Piknik w stylu retro.

Witajcie moi drodzy


Wiem obiecałam ostatnio że będzie post o gotowaniu ale chciałabym wam pokazać trochę ujęć z rodzinnego pikniku w stylu retro. Bardzo mi się podobają takie klimaty. Zobaczcie sami.

Wszędzie powiewały kolorowe chorągiewki.


Na stołach królowały pięknie przyozdobione babeczki, ciasteczka i inne ręcznie robione słodycze.
Można było się zaopatrzyć w przetwory domowej roboty. Wszystkie słoiczki były ładnie przyozdobione.Dla dzieci było malowanie twarzy.A tu już efekt końcowy.Można też było napić się herbatki i spróbować tradycyjnych angielskich bułeczek z dżemem.Oczywiście herbatka była podana w pięknych porcelanowych filiżankach

Dzieci mogły się napić soczku z pięknie przyozdobionych słoiczków.
Można było wziąć udział w różnego rodzaju konkursach i zabawach które polegały między innymi na odgadnięciu wagi tego ciasta, ilości słodyczy w słoiku czy też ile balonów zmieści się w samochodzie mini.


Można było wziąć udział w zawodach rowerowych na torze.
Fajnym pomysłem dla rodziców był kącik dla dzieci gdzie można było na chwilę podrzucić swojego szkraba nie martwiąc się o to że się gdzieś zgubi.
No i najważniejszy punkt programu dla dzieci dmuchany zamek.


Miłośnicy sportu mogli pograć w piłkę.
Takie ręcznie robione cudeńka i dużo innych można było kupić, pieniądze za zakup był przeznaczony na cele charytatywne. Żałuję że nie zrobiłam więcej zdjęć.
Na pikniku panowała wspaniała atmosfera, cały dochód przeznaczony był na pomoc potrzebującym, dziękujemy wszystkim którzy poświęcili swój czas i energię na to aby wszystko udało się jak najlepiej.

Malutki człowiek którym opiekowaliśmy się przez weekend miał wspaniały, pełen wrażeń dzień.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających


Margaritka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz